Kinga Głyk

Kinga Głyk

úterý 30/04/2024 od 21:00

Fenomenální polská basistka Kinga Głyk je vycházející hvězdou nové generace funkové scény. Své hudební dobrodružství začala již ve 12 letech, kdy hrála v rodinné kapele Głyk P.I.K. TRIO, a již v roce 2015 vydala své debutové album Rejestracja. CD okamžitě získalo pozitivní recenze v Trójka Polskie Radio a v časopisech jako Jazz Forum a Twój Blues. V každoroční anketě Jazz Top a Blues Top byla nominována hned v několika kategoriích. V červnu 2016 bylo na Facebooku Bass Player United zveřejněno video, na kterém Kinga hraje skladbu Erica Claptona Tears in Heaven a dosáhlo 10 milionů zhlédnutí. V roce 2017 jí vyšlo u vydavatelství Warner Music studiové album Dream, na kterém vystupují někteří z nejznámějších světových hudebníků, například Greg Hutchinson (bicí), Tim Garland (saxofon) a Nitai Hershkovits (klavír). V nedávné době vydala své již páté album s názvem Real Life. Album spoluprodukoval zakladatel skupiny Snarky Puppy Michael League a podílela se na něm působivá sestava hudebníků, mezi nimiž jsou Robert "Sput" Searight, Casey Benjamin, Brett Williams, Nicholas Semrad, Julian Pollack, Celeb Sean McCambell a Grégoire Maret. Kinga Głyk hraje velmi atraktivní taneční hudbu, směs funku, soulu a R´n´B, která vás okamžitě donutí k tanci! Kapela hraje velmi energicky a na velmi vysoké instrumentální úrovni! Tento koncert bude skutečným svátkem funku!

Vstupné: v předprodeji na stání 530 Kč, na místě v den koncertu na stání 620 Kč. Na sezení pouze několik míst u vysokých stolků pro dva po stranách klubu: 1250 Kč/1 sezení.

Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

 

Web kapely: kingaglyk.com

funk – fusion
On-line vstupenka