Kinga Głyk

Kinga Głyk

úterý 30/04/2024 od 21:00

VYPRODÁNO!

Fenomenální polská basistka Kinga Głyk je vycházející hvězdou nové generace funkové scény. Své hudební dobrodružství začala již ve 12 letech, kdy hrála v rodinné kapele Głyk P.I.K. TRIO, a již v roce 2015 vydala své debutové album Rejestracja. CD okamžitě získalo pozitivní recenze v Trójka Polskie Radio a v časopisech jako Jazz Forum a Twój Blues. V každoroční anketě Jazz Top a Blues Top byla nominována hned v několika kategoriích. V červnu 2016 bylo na Facebooku Bass Player United zveřejněno video, na kterém Kinga hraje skladbu Erica Claptona Tears in Heaven a dosáhlo 10 milionů zhlédnutí. V roce 2017 jí vyšlo u vydavatelství Warner Music studiové album Dream, na kterém vystupují někteří z nejznámějších světových hudebníků, například Greg Hutchinson (bicí), Tim Garland (saxofon) a Nitai Hershkovits (klavír). V nedávné době vydala své již páté album s názvem Real Life. Album spoluprodukoval zakladatel skupiny Snarky Puppy Michael League a podílela se na něm působivá sestava hudebníků, mezi nimiž jsou Robert "Sput" Searight, Casey Benjamin, Brett Williams, Nicholas Semrad, Julian Pollack, Celeb Sean McCambell a Grégoire Maret. Kinga Głyk hraje velmi atraktivní taneční hudbu, směs funku, soulu a R´n´B, která vás okamžitě donutí k tanci! Kapela hraje velmi energicky a na velmi vysoké instrumentální úrovni! Tento koncert bude skutečným svátkem funku!

Vstupné: v předprodeji na stání 530 Kč, na místě v den koncertu na stání 620 Kč. Na sezení pouze několik míst u vysokých stolků pro dva po stranách klubu: 1250 Kč/1 sezení.

Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

DO 20H BUDE OTEVŘENA POUZE STŘEŠNÍ TERASA.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: kingaglyk.com

funk – fusion
On-line vstupenka