Kristina & Martina Barta

Kristina & Martina Barta

pátek 27/05/2022 od 22:00

Kristina a Martina Barta se řadí k nové generaci českých hudebních talentů aspirujících na mezinárodní hudební kariéru. Kromě pravidelných koncertů v České republice již vystoupily v mnoha evropských zemích v rámci celé řady hudebních festivalů. V současné době připravují nové album a během koncertu uvedou originální kompozice i aranže známých písní pohybujících se žánrově na pomezí jazzu, popu a soulu.

Martina Barta se řadí k uznávaným jazzovým zpěvačkám své generace. V roce 2017 reprezentovala Českou Republiku v rámci mezinárodního hudebního festivalu Eurovision Song Contest v Kyjevě s písní My Turn. V roce 2016 absolvovala na renomovaném Jazz Institutu Universität der Künste v Berlíně. V současné době studuje na Manhattan School of Music v New Yorku.

Kristina Barta je uznávanou českou jazzovou pianistkou a skladatelkou. Je držitelkou několika hudebních cen mj. finalistkou Euroradio Jazz Competition 2017, Poview Mlodego Jazzu 2018 a další. Začátkem roku 2021 vydala své 2. album u rakouského hudebního vydavatelství Alessa Records s titulem “Love and Passion”, na němž hostuje sestra Martina. Na jaře 2021 Kristina Barta reprezentovala Českou republiku v rámci světového jazzového veletrhu Jazzahead v Brémách.

V roce 2016 získaly Kristina & Martina Barta 1. cenu za nejlepší jazzovou kompozici roku – “Find Peace of Mind”.

Martina Barta – zpěv; Kristina Barta – klavír; Marek Urbánek – bicí; Peter Korman – kontrabas.

Vstupné na sezení 370 Kč, na stání 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: kristinabarta.com

postmodern jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané