Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Lanugo

Lanugo

čtvrtek 06/06/2024 od 21:00

Kapela Lanugo bývá často popisována jako multižánrová formace balancující na pomezí světů akustiky a elektroniky s charakteristickou intimní atmosférou. Jejich živá vystoupení přitom nabízejí strhující zážitek. V roce 2009 se představili eponymním debutem a na konci roku 2011 bylo na Nové scéně Národního divadla pokřtěno druhé album Lanugo, 2011. Za tuto desku si kapela vysloužila nominaci na ceny Apollo. Následovalo EP a poté album Lanugo, 2014 s hitem Sára. Na posledním albu Lanugo 2019 se zvuk skupiny posunul do dosud neprozkoumaných vod, zůstal však v kontrastu věrný melancholické lince, která tradičně a umanutě spojuje většinu tvorby kapely. Lanugo, 2019 je současnou deskou plnou svěžího zvuku a hravého experimentu. Ústy jednoho z diváků po nedávném koncertě: Lanugo jsou skryté hity a skromné hymny, které vám změní pohled na život.”

Lanugo v současnosti pracuje na nové, prozatím bezejmenné desce, kterou představí v příštím roce. Prvním singlem z chystaného alba je skladba Perseverance, která byla v březnu následována druhým singlem a videem s názvem Esse.

Markéta Foukalová – voc; Viliam Béreš – p; Mirek Šmilauer – g; Rastislav Uhrík – b; Martin Kopřiva – dr; Martin Novák – dr.

Vstupné pouze na stání. V předprodeji 450 Kč, na místě v den koncertu 500 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.lanugo.cz

original music & indie - pop
On-line vstupenka