Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Lash & Grey ft. S.V.A. Trio & Robert Balzar

Lash & Grey ft. S.V.A. Trio & Robert Balzar

úterý 05/12/2023 od 20:00

Lash & Grey (pravými jmény Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý) jsou hudební jazz-soulová dvojice (zpěvačka a kytarista). Mladé talentované duo je držitelem Ceny Anděl 2021 v nominaci Nejlepší slovenské album a loni vystoupilo i v prestižní Carnegie Hall v New Yorku v rámci akce Slovaks in Concert. Jsou zastupováni agenturou Bella Concerts, která pečuje o natolik věhlasné umělce jako jsou Jamie Cullum, Herbie Hancock, Pat Metheny či Chaka Khan. Jedním z největších hitů Lash & Grey se stala skladba After War, na níž se podílelo i S.V.A. Trio.

S.V.A. Trio, smyčcové trio hrající ve složení Alexey Aslamas – housle, Vladan Malinjak – viola, Šimon Marek – violoncello je formací tří renomovaných muzikantů s velkými multižánrovými zkušenostmi, kteří se zaměřují především na autorskou hudbu. Na české scéně jsou ojedinělým a inovativním souborem reflektující společné hudební vlivy a reagují na život uvnitř velkoměsta. Svůj hudební styl pojmenovali „urban fusion“.

Robert Balzar je přední český jazzový kontrabasista, baskytarista a skladatel. Spolupracoval s takovými hudebníky, jakými jsou John Abercrombie, Craig Handy, Benny Bailey, Wynton Marsalis nebo Lew Tabackin, dlouhodobě spolupracoval také s Hanou Hegerovou. Roku 1996 založil jazzovou formaci Robert Balzar Trio.

Organizátoři srdečně děkují všem firmám a osobám, kteří laskavě podpořili daný koncert, především pak grantu partnerství „Premiéry OSA“, pí. Ireně Rektorové, p. Filipu Bandžakovi, Osteocentru Brno s.r.o., Slovenskému institutu v Praze,  p. Zdeňku Šimkovi, pí. Kateřině Lubbadové a v neposlední řadě  také chargé d’affaires Slovenské republiky v ČR Soně Budayové, která tomuto koncertu udělila svoji záštitu. 

Vstupné: na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.lashgrey.com

jazz - fusion - crossover
On-line vstupenka