Lena Yellow & Diva Baara

Lena Yellow & Diva Baara

středa 03/10/2018 od 19:00

Dvě zpěvačky ze souboru Yellow Sisters se rozhodly udělat společně se svým kamarádem a argentinským hudebním souputníkem Gabrielem Palatchim společný dvojkoncert. Nejprve vystoupí od 19 h Diva Baara se svým akustickým projektem a poté Lena Yellow.

Diva Baara je pseudonym elegantní swingové divy, koketní zpěvačky, skladatelky a textařky, která brouzdá vodami popu, jazzu a osobitého písničkářství s prvky electro swingu. V Jazz Docku vystoupí se sedmičlennou kapelou ve složení: Diva Baara – voc; Veronika Němcová – keys, voc; Lena Yellow – voc; Jakub Juránek – g; Petr Tichý – b; Mishan Pajdiak – dr; Radek Krampl – vib.

Druhý koncert bude patřit křehké soulové zpěvačce a autorce Leně Yellow a jejímu projektu se skladatelem a pianistou Tomášem Sýkorou (držitel ceny Anděl v kategorii Jazz). Z jejich hudby sálá inspirace afro-americkým soulem, popem a jazzem. Debut Positivity (2014) vznikal v mezinárodní spolupráci – USA, Austrálie. Turné k desce zakončili jako support světoznámých Incognito v Lucerna Music Baru. Lena Yellow – voc; Tomáš Sýkora – keys; Jan Urbanec – b; Adam Koller – cajon;  Anny Almeida – voc; Bára Vaculíková – voc.

Vstupné na sezení 300 Kč, na stání 200 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

pop - jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané