Lenka Dusilová feat. Květy

Lenka Dusilová feat. Květy

úterý 05/04/2022 od 21:00

Devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl Lenka Dusilová se po roce a půl vrací do Jazz Docku. Na konci minulého roku pokřtila úspěšnou desku Řeka vyprodaným koncertem na Nové scéně Národního Divadla. V Jazz Docku zahraje Lenka se skupinou Květy, která ji momentálně doprovází na vybraných koncertech. Během večera zazní jak Lenčina tvorba z poslední desky, za kterou dostala tři ceny Anděl, tak i její starší písně. Lenka Dusilová je momentálně v životní formě, o čemž se můžete přijít sami přesvědčit do komorního prostředí Jazz Docku.

Vstupné v předprodeji na sezení 650 Kč, na stání 390 Kč, na místě v den koncertu na sezení 750 Kč, na stání 440 Kč.  Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.lenkadusilova.art

alternative music
On-line vstupenka