Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

LENKA DUSILOVÁ
Autogramiáda nového CD Řeka

sobota 19/12/2020 od 16:00
Kde jinde, než stylově u řeky na terase Jazz Docku, si můžete nechat podepsat novou desku Lenky Dusilové Řeka. Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon a stavte se na drink a kus řeči s Lenkou a odneste si domů svůj podepsaný kousek. CD i vinyly budou ke koupi přímo na místě.
 
„Vzhledem k tomu, že není možné v současné době hrát koncerty a představit tak posluchačům aktuální album Řeka, ráda bych umožnila fanouškům setkání se mnou, kdy mohou zakoupit album přímo ode mne a neformálně promluvit o hudbě či případně podepsat CD nebo 2-LP Řeka. Těším se na osobní setkání s příznivci dobré hudby ve venkovním prostoru Jazz Docku," říká Lenka Dusilová.
 
Dlouho očekávané album Řeka přišlo devět let od Lenčina předchozího sólového alba a od svého vydání na konci listopadu sbírá nadšené ohlasy kritiků i fanoušků. Do detailu vystavěná zvuková řeka, kterou si nejlépe vychutnáte vcelku, strhává svojí živelnou dynamikou, Lenčiným nezaměnitelným hlasem a podprahovou evokací rodinných příběhů. Album vzniklo ve spolupráci s elektronickým mágem Aid Kidem a producentem Petrem Ostrouchovem a podílela se na něm řada hudebníků z různých hudebních světů, včetně Moniky Načevy a Ivy Bittové.
 
On-line vstupenka