Madfinger – KŘEST CD

Madfinger – KŘEST CD

neděle 14/05/2017 od 21:00

Za názvem Madfinger se skrývá šestice muzikantů otevřených všem možným hudebním vlivům od r&b, funku, gospelu, soulu až po moderní jazz. Kapela, která působí na hudební scéně 16 let vydala již tři alba u prestižních labelů, DVD z koncertu  v pražském Jazz Docku a odehrála desítky koncertů nejen na pódiích po celé ČR ale např. i v Německu či na Slovensku.

Po nejrůznějších personálních změnách se obsazení kapely ustálilo ve složení - Daniela Czudková - zpěv, Radek Kašpar - saxofon, Jára Bárta - klávesy, Viktor Jerman - kytara, Radim Genčev - basa, Ondřej Pomajsl - bicí

Po krátké odmlce, která byla potřebná pro to, aby se jednotná hudební myšlenka, zvuk a hudební či lidské představy jednotlivých členů spojily v celek, přichází Madfinger s novým CD „Emotional Superstructure“, na kterém se ke kapele připojila řada hostů jako gospelový zpěvák z USA Brian Fentress, Adam Koller na perkuse, Maranatha Gospel Choir, Bohemian Symphony Orchestra Prague, či Jen Hovorka, který přispěl nejen rapem, beatboxem ale i otextoval dvě písně z alba. Emotional Superstructure, v produkci Radima Genčeva, stejně tak jako předchozí album opět vychází u tuzemské nahrávací společnosti SubPub records. V jednání je i vydání u japonského labelu P-Vine records, které vydává kapely jako jsou Incognito či Jill Scott. U této společnosti Madfinger již v minulosti vyšlo CD „Antoher Chapter“.

Pražský křest v Jazz Docku podpoří hosté: Markéta Foukalová Tošovská, Jen Hovorka a Adam Koller. 

Vstupné na sezení 200 Kč, na stání 150 Kč.

Web kapely: www.madfinger.cz

soul - funk
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané