Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio

otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Malted Milk:JAZZ ON5

Malted Milk
JAZZ ON5

sobota 04/11/2023 od 20:00

Malted Milk je sedmičlenná francouzská hudební skupina založená v roce 1998. Jejich hudba kombinuje klasické bluesové melodie s moderními prvky, propojuje je s funkem a soulem, čímž vytváří jedinečné a dynamické hudební spojení.

Vydali již několik úspěšných alb, z nichž nejznámější jsou Sweet Soul Blues, Easy Baby a Get Some. Kromě toho skupina také spolupracovala s různými hudebníky, jako je například americká zpěvačka Toni Green, s níž vydali společné album Malted Milk & Toni Green. Za více než dvacet let existence mají Malted Milk za sebou bohaté koncertní zkušenosti a vystupovali na mnoha festivalových scénách po celé Evropě. Stali se jednou z nejvýznamnějších blues-funkových skupin v Evropě zejména díky svému unikátnímu zvuku a jedinečnými živými vystoupeními s obrovskou energií! Jejich neobyčejné propojení tradiční bluesové hudby s moderními prvky přineslo žánru zcela novou dimenzi!

Arnaud Fradin – voc,g; Igor Pichon – b; Richard Housset – dr; Damien Cornelis – kyes; Eric Chambouleyron – g;   Pierre-Marie Humeau – trp; Vincent Aubert  - trb.

Vstupné: v předprodeji do 31. 10. na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč, od 1. 11. na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 900 Kč, na stání 450 Kč; VIP vstupné: 1200 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou).

Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.malted-milk.com

soul - funk - blues
On-line vstupenka