Maranatha Gospel Choir

Maranatha Gospel Choir

pátek 11/06/2021 od 21:00

Maranatha Gospel Choir je pražský soubor zpívající gospelové písně.

Soubor vznikl v roce 2006 od kdy také aktivně vystupuje. Soubor patří mezi největší gospelové sbory v České republice. V klubových prostorách vystupuje také v menších formacích kolem 15 zpěváků. Soubor doprovází parta profesionálních muzikantů - Jan Bálek (keys, TOP Dream Company, The Documents, Los Quemados, Xindl X,...), Filip Ernstl (drums, D.Y.K. projekt, The Documents, TOP Dream Company,...), Radim Genčev (bass guitar, Madfinger, The Documents, Xindl X,...), Karel Bárta (guitar, Alo Trio Band, Tonny Blues Band,...). Repertoár souboru tvoří převzaté písně gospelových uměclů jako je např. Kirk Franklin, Israel Houghton, Deon Kipping, Brian Fentress, Claes Wegener a další. V klubech zaznívají také gospelovější úravy známých popových písní od Michaela Jacksona, George Michaela, Pharella Willimase, Sister Sledge, India Arie, Annie Lenox a dalších...

Jan Bálek – keys; Ondřej Pomajsl – dr; Radim Genčev – b; Karel Bárta – g.

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 370 Kč, v zadní časti 250 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Další možnost je podepsat u vstupu čestné prohlášení, že takové potvrzení má. Děkujeme za pochopení!

 

 KONCERT PROBÍHÁ ZA PŘISPĚNÍ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Web kapely: www.mgospel.cz

modern gospel
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané