Martina Trchová Quintet

Martina Trchová Quintet

pátek 23/10/2020 od 19:00

Vážení přátele Jazz Docku,

tento koncert jsme bohužel z důvodu protiepidemických opatření nuceni zrušit. Doufáme, že se brzo podaří obnovit koncertní činnost. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzová i klasická kytara, hladivý tón kontrabasu a pestrá rytmika. To vše je Martina Trchová Quintet. Hraje vlastní tvorbu s Martininými texty a aranžemi na hranicích jazzu, bluesu, folku, latiny a šansonu. Texty mapují hloubku lidské duše, ale křehké výpovědi střídají i texty chrlené s hip-hopovou kadencí. Kapela vydala v tomto složení již dvě alba: Takhle ve mně vyjou vlci (2010, Indies MG) a Holobyt (2016, Indies MG). CD Holobyt přináší 12 hudebně plnokrevných nadžánrových písní. Leitmotivem alba je hledání domova: a to jak domovského místa ve světě, tak uvnitř nás v sobě samých. „To zvláštní slovo holobyt nevnímám skepticky: je to prázdný prostor, který lze znovu zabydlet a vykročit někam dál. I lidem, kteří dávno někde bydlí, se někdy zachce revidovat, kam vlastně patří,” říká. Všechny texty na albu napsala Martina Trchová, hudba vznikla ve spolupráci Martiny a kytaristy Patrika Henela, aranžmá jsou dílem celé kapely.

Martina Trchová – voc, g; Patrik Henel – g, voc; Radomír Polívka – b; Petr Chlouba – dr, perc; Bharata Rajnošek – sax.

Vážení diváci, omezili jsme kapacitu klubu pouze na sezení a povolených 10 míst na stání. Budou dodrženy bezpečné rozestupy a prostor klubu je pravidelně dezinfikován ozónem. Abychom Vám vyšli vstříc v této nelehké době, dočasně jsme snížili cenu vstupenek takto:

Všední den: sezení 200 Kč, stání 120 Kč.

Pátek a sobota: sezení 280 Kč, stání 150 Kč.

Web kapely: trchova.cz

city chanson - blues
On-line vstupenka