Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio

otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Milan Svoboda – Birthday Concert

Milan Svoboda – Birthday Concert

pátek 10/12/2021 od 19:00

Milan Svoboda Quartet a hosté

Kvartet známého českého pianisty, dirigenta a skladatele, který již několik dekád působí v české jazzové špičce. V minulosti pokřtil živé album Moment´s Notice vzniklé právě v klubu Jazz Dock. CD je věrnou a okamžitou výpovědí skupiny jazzových muzikantů na konkrétním místě v konkrétním čase – tady a teď. V tom ostatně tkví kouzlo jazzové a improvizované hudby, a to také platí pro nové album, které kvartet vydal koncem roku 2016 pod názvem Pozdní sběr. Hudba Milana Svobody v sobě spojuje tradici moderního jazzu, fusion i dalších vlivů a dává vzpomenout na největší umělce světového jazzu, jako jsou Chick Corea, Herbie Hancock či Gill Evans (p; sax; b; dr).

Pražský Big Band a hosté

Velký jazzový 18-tičlenný orchestr je výběrem nejlepších sólistů české jazzové scény. Několik desetiletí patří k nejvýznamnějším českým jazzovým orchestrům. Má na svém kontě mnoho desek a účinkoval na prestižních festivalech v celé řadě zemí. Poslední CD jsou “Good News” a “Sunday Session”. Interpretuje jedinečný originální repertoár Milana Svobody.

Více: http://www.milansvoboda.com/cz/prazsky-big-band

Vstupné na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.milansvoboda.com

modern jazz
On-line vstupenka