AI Jazz:Crystal Ball's Quartet of Freedom:TooT Ensemble:Mladí ladí jazz

AI Jazz
Crystal Ball's Quartet of Freedom
TooT Ensemble
Mladí ladí jazz

středa 29/09/2021 od 21:00

AI Jazz (jazz - electronics)

Divoký hudební experiment. Tak by se daly nazvat melodie vygenerované umělou inteligencí na základě dat ze stovek jazzových skladeb, které následně zaranžoval mladý skladatel David Le Cam pro šestičlenný jazzový ansámbl. V rámci hudebního přednesu se uskuteční i krátká přednáška definující AI Jazz.

Crystal Ball's Quartet of Freedom (jazz)

Za účelem rozšíření mého hudebního poselství jsem si zvolila čtyři jazzíře jako své zvěstovatele. Jejich jména jsou Jiří zvaný Pokorný, mrštně se dotýkající kláves, Petr řečený Balhar, který kvartetu rytmus určuje, David Le Cam z daleké Bretaně, jenž na saxofon duje, a Michal přezdívaný Haluzák, basové tóny vyluzující. V mém svobodném zajetí již dva roky převypravují roztodivné příběhy, které jim našeptávám. Hodlám jim i nadále propůjčovat svůj křišťálově čistý zvuk!

TooT Ensemble (brass house/acoustic techno)

Originální Pražský „New wave marching band“ založený Davidem Lomičem (Tygroo, Nerez) se inspiruje různými žánry elektronické taneční hudby, a současnou vlnou kapel hrajících EDM naživo jako jsou např.: Meute, Moon Hooch či Too Many Zooz. Hutný zvuk šestičlenné dechové sekce a nekompromisní bubenické trio vytváří živou energii, která vás pohltí a jen tak nepustí.

 

Vstupné: Do 26 let: 140,- Kč, Nad 26 let: 190,- Kč, Sezení: 240,- Kč

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

electro - jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané