Barabas Lőrinc (HU) + badfocus (CZ):Mladí ladí jazz 2021

Barabas Lőrinc (HU) + badfocus (CZ)
Mladí ladí jazz 2021

středa 24/11/2021 od 20:00

Barabas Lőrinc (HU) (jazz – electro)

Trumpetista a producent Barabás Lörinc je v posledních letech významnou postavou jazzu na pomezí elektronické hudby a hybatelem improvizační hudební scény v Budapešti. Jeho sólový projekt kombinuje taneční groove, meditativní nálady a všechny odstíny mezi těmito dvěma polohami. Na pódiu žongluje s klávesami, trumpetou, efekty a loopováním. Jeho koncerty jsou vždy vzrušující výpravou nečekanými moderními tribal plochami.

badfocus (CZ) (jazz – electro)

Projekt devatenáctiletého pražského producenta, skladatele a instrumentalisty Prokopa Korba je silně ovlivněn mnoha žánry od klasické hudby přes elektroniku, hip hop až po indie pop. V každé písni vytváří zcela jedinečný svět, oproštěný od žánrových konvencí a tradičních postupů. V roce 2020 stihl vydat své první EP s názvem ep1 i debutovou desku wallflower. 

Vstupné předprodej: do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč.

Vstupné na místě: do 26 let 190 Kč, nad 26 let 290 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

electro - jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané