Nicole Zuraitis Trio

Nicole Zuraitis Trio

pátek 26/04/2024 od 19:00

Čerstvá držitelka Grammy Nicole Zuraitis je úchvatná newyorská jazzová zpěvačka, skladatelka, klavíristka a aranžérka. Na cenu Grammy byla poprvé nominovaná v roce 2019 a letos nominaci proměnila díky CD How Love Begins, které se stalo nejlepším jazzovým vokálním albem roku! Během kariéry vydala již pět vlastních alb jako lídr a své nejnovější oceněné CD produkovala společně s osminásobným držitelem ceny Grammy Christianem McBridem. Album obsahuje výhradně původní autorskou hudbu.

Kromě vedení svého tria a kvarteta je Nicole hlavní zpěvačkou Birdland Big Bandu a často vystupuje v kultovních newyorských jazzových klubech, jako jsou Dizzy's Club at Lincoln Center, Birdland, Blue Note, Carlyle, 54 Below a skvělý 55 Bar. Vystupovala také jako sólistka s filharmonickým orchestrem Savannah Philharmonic, Asheville Symphony nebo Macon Pops. Nicole také spolupracovala s mnoha dalšími osobnostmi, mezi něž patří David Cook, Gilad Hekselman, Veronica Swift, Benny Benack, Stephen Feifke, Cyrille Aimee, Antonio Sanchez, Dave Stryker, Omar Hakim, Rachel Z, Helen Sung a Bernard Purdie. Je také hrdou pedagožkou a v současné době vyučuje zpěv na NYU, SUNY Purchase a na Litchfield Jazz Camp.

Se svým triem předvede špičkový moderní jazz ve skvělé interpretaci. Můžete se těšit na charizmatický hlas, nádherné písně a nekompromisní swingové frázování!

Nicole Zuraitis – voc, p; Martin Gerla – b; Ladislav Nič – dr; Kateřina Hošková – g.

Vstupné: v předprodeji na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Na místě v den koncertu na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. VIP vstupné 1200 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.nicolezmusic.com

modern jazz
On-line vstupenka