Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Noc zpěvaček

Noc zpěvaček

pátek 28/04/2023 od 19:00

Jana Koubková - Petra Ernyei - Mirka Novak

Markéta Foukalová - Ridina Ahmedová - Simona Hulejová

Festival Noc zpěvaček představuje špičkové vokalistky české a slovenské hudební scény. Během jediného večera se představí šest ženských hudebních osobností. Posluchač tak má možnost poznat různé typy osobité interpretace autorských písní i světových evergreenů. Jazz, blues, latin i chanson, to vše v nových sestavách a aranžích, které vznikly exkluzivně pro Noc zpěvaček 2023. Patronkou festivalu je známá česká osobnost, zpěvačka Jana Koubková. Koncertní večer odkazuje na důležitou roli Jany Koubkové, která založila Vokalízu – pravidelné setkávání jazzových, bluesových a rockových hudebníků, které probíhalo v Praze v letech 1981–2000. Večerem bude provázet jedinečný Aleš Benda.

V odpoledních hodinách proběhne pěvecký workshop, který povedou zpěvačky Petra Ernyei a Mirka Novak. Jeho výsledkem bude také pěvecké vystoupení v rámci večerního koncertu.

Jana Koubková – voc, Petra Ernyei – voc; Mirka Novak – voc; Markéta Foukalová – voc; Ridina Ahmedová – voc; Simona Hulejová – voc; Ondřej Kabrna – p; Adam Tvrdý – g; Petr Dvorský – b; Daniel Šoltis – dr.

Vstupné na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

vocal jazz
On-line vstupenka