Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Oran Etkin & Band
Mladí ladí jazz

pátek 27/11/2020 od 20:00

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA KVĚTEN 2021

NÁHRADNÍ DATUM JE V JEDNÁNÍ

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

 

Oran Etkin je mistrný newyorský jazzman, vynikající klarinetista, držitel ceny Grammy a stálá položka v inventáři Mladí ladí jazz. Do své jazzově energické tvorby absorbuje hudební vlivy z Afriky, Dálného východu, Evropy či Izraele, odkud pochází. Dalo by se říci, že právě Oran Etkin je upřímným pionýrem “world music” v jejím pravém slova smyslu, neboť do své palety harmonií a motivů zahrnuje neobvykle bohaté spektrum hudebních tradic. I v našich končinách máme co do pestrosti hudebních tradic co nabídnout. Pro toto jedinečné vystoupení v Jazz Docku vznikne improvizované těleso s několika významnými českými a slovenskými hudebníky.

Jako předkapaela vystoupí Chocofly (CZ)

Koncerty pražské kapely Chocofly mají vždy ten správný groove a větší než malé množství improvizačních pasáží. Na jejich poslední EP „Arnold“ se vešla trojice fusion jazzových skladeb Arnold, Nomad a Black City. Každá z nich odráží různá spektra nálad, od funky až po minimalistické pasáže inspirované východní tradicí.

 

Vstupné: do 26 let 310 Kč, nad 26 let 420 Kč. Jednotné vstupné na sezení 600 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

On-line vstupenka