Oran Etkin & Band (USA/CZ)
Chocofly
Mladí ladí jazz

neděle 29/08/2021 od 21:00

21:00  - Chocofly (CZ) (fusion)

Koncerty pražské kapely Chocofly mají vždy ten správný groove a větší než malé množství improvizačních pasáží. Na jejich poslední EP Arnold se vešla trojice fusion jazzových skladeb ArnoldNomad Black City. Každá z nich odráží různá spektra nálad, od funky až po minimalistické pasáže inspirované východní tradicí.


22:00 - Oran Etkin (USA) (modern jazz)

Oran Etkin je mistrný newyorský jazzman, vynikající klarinetista, držitel ceny Grammy a stálá položka v inventáři Mladí ladí jazz. Do své jazzově energické tvorby absorbuje hudební vlivy z Afriky, Dálného východu, Evropy či Izraele, odkud pochází. Dalo by se říci, že právě Oran Etkin je upřímným pionýrem “world music” v jejím pravém slova smyslu, neboť do své palety harmonií a motivů zahrnuje neobvykle bohaté spektrum hudebních tradic. I v našich končinách máme co do pestrosti hudebních tradic co nabídnout. Pro toto jedinečné vystoupení v Jazz Docku vznikne improvizované těleso s několika významnými českými a slovenskými hudebníky.

 

Vstupné: Do 26 let: 280 Kč, nad 26 let: 420 Kč, jednotná cena sezení: 570 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

On-line vstupenka