Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Peter Lipa Band (SK) – křest CD

Peter Lipa Band (SK) – křest CD

pátek 10/05/2019 od 19:00

Na dva večery se do Jazz Docku vrací nestor slovenské jazzové scény – zpěvák Peter Lipa, který zde pokřtí své nové album.

75 let v plném nasazení, to byl název koncertu, na kterém Peter Lipa loni oslavil své kulaté narozeniny. Tisíc diváků a množství vynikajících hudebníků a zpěváků přišlo pozdravit nestora československé hudební scény. Rok 2018 však měl pro něj i další vrcholy. Po 15 letech zpíval na 44. ročníku "svých" Bratislavských jazzových dní. Během roku absolvoval téměř 150 koncertů a vystoupení. V rámci toho pražského se dostane i na ochutnávku z nového alba Dobré meno, které obsahuje třináct nových autorských písní. Prezentuje různorodou produkci a totální nasazení všech hudebníků v čele s Peterem Lipou. Dlouhodobá práce s kvalitními textaři pomohla Lipovi vykrystalizovat hudbu, jejímž základním kamenem je blues, ale nechybí R&B, groove, jazz nebo vocalese a šanson. Jeho skupinu tvoří vynikající mladí slovenští hudebníci, mezi nimi i ojedinělý saxofonista Radovan Tariška. Padesátiletá hudební praxe je pro Lipu velkou školou života, kterou v klubové atmosféře využívá tak, že diváci se stávají důležitou součástí nadšené koncertní atmosféry.

Jako host vystoupí japonská jazzová zpěvačka Masumi Ormandy.

Peter Lipa – voc

Peter Lipa ml. – keys

Jakub Kačic – dr

Radovan Tariška – sax

Michal Šimko – b

Vstupné v předprodeji na sezení 550 Kč, na stání 250 Kč, na místě v den koncertu na sezení 650 Kč, na stání 300 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.peterlipa.com

blues - jazz
On-line vstupenka