Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Petra Ernyei Trio:Jazz Under The Roof

Petra Ernyei Trio
Jazz Under The Roof

sobota 18/05/2024 od 15:00

DNEŠNÍ KONCERT SE USKUTEČNÍ UVNITŘ KLUBU

Přinášíme Vám sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí každou letní sobotu menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

Petra Ernyeiová - zpěvačka: "Když zavřu oči, vidím malou holčičku, která se prohání mezi jídelními stoly na pražské Židovské obci. Nadšeně pomáhá kudrnaté servírce roznášet obědy. Dostává se jí úsměvů a pohlazení od sedících stařečků. Nad vchodem do jídelny visí fotka Barbry Streisand, která v Praze r. 1983 natáčela film Yentl, ve kterém jsem si jako dítě zahrála v komparsu. Doma voní palačinky od maminky a všude muzikanti a tatínek s banjem a já tančím a zpívám a možná tuším, že zpívat budu už pořád...“

Petra Ernyeiová se narodila v Praze, maminka Češka a tatínek narozený v Anglii maďarsko-slovenským rodičům. Vyrůstala v hudebním prostředí, v 18 letech nastoupila do známého Originálního Pražského Synkopického Orchestru. Následoval swingový orchestr, založení vlastního jazzového Petra Ernyei Quartetu. Nyní má Petra několik skvělých projektů - Petra Ernyei & Jazz Six nebo písně židovských autorů.

Petra Ernyeiová – voc; Adam Tvrdý – g;  Petr Dvorský – b.

Vstupné: na sezení v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč. Na stání: 150 Kč. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: petraernyei.cz

vocal jazz
On-line vstupenka