Petra Ernyei Trio:Jazz On The Roof

Petra Ernyei Trio
Jazz On The Roof

sobota 06/07/2024 od 16:00

Přinášíme Vám sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí každou letní sobotu menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

Zpěvačka Petra Ernyeiová vydala v prosinci roku 2021 album písní židovských autorů - To jsem já – This Is Me spolu s kytaristou Adamem Tvrdým a basistou Petrem Dvorským. Vybrala krásné jazzové, židovské, sefardské i muzikálové písně, které na tomto koncertě zazní ve větším hudebním obsazení. Zazní tradiční sefardská Scalerica de Oro, slavná Papa Can you hear me od Barbry Streisand či hebrejská píseň Hine Ma Tov Umanaim a mnoho dalších. Petra Ernyeiová se narodila v Praze, maminka Češka a tatínek narozený v Anglii maďarsko-slovenským rodičům. Vyrůstala v hudebním prostředí, v 18 letech nastoupila do známého Originálního Pražského Synkopického Orchestru. Následoval swingový orchestr, založení vlastního jazzového Petra Ernyei Quartetu. Nyní má Petra několik skvělých projektů - Petra Ernyei & Jazz Six nebo již zmiňované písně židovských autorů.

Petra Ernyeiová – voc; Adam Tvrdý – g;  Petr Dvorský – b.

Vstupné pouze na sezení 250 Kč, na místě 300 Kč. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční uvnitř klubu.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: petraernyei.cz

vocal jazz
On-line vstupenka
Další
koncerty