Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Ploy (CZ) + Marcel Gidote's Holy Crab (CZ)

Ploy (CZ) + Marcel Gidote's Holy Crab (CZ)

středa 26/05/2021 od 21:00

Ploy  (jazzrock - jazz fusion)

No-bass band z Prahy, instrumentální trio, neustále rozšiřující své osobní pojetí "fusion". Je to pop se strychninovým úsměvem, jazz s příměsí TNT.

Marcel Gidote’s Holy Crab  (jazz rock - psychedelic jazz)

Plzeňská jazzrocková formace, inspirovaná vývojem psychedelické hudby od 60. let po současnost, vydala v lednu minulého roku EP svých prvotin pod názvem Bay Of Roots u vydavatelství Polí5. V témže roce se dostala do semifinále jazzové soutěže Jazzfruit a byla vybrána do mezinárodní soutěže Jazz in the Park konané v Rumunsku.

 

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 220 Kč, v zadní časti 170 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Do 26 let: 120 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 90 dnech. Děkujeme za pochopení!

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazzrock/ jazz fusion
On-line vstupenka