Pražský Big Band Milana Svobody:Křest CD „Swinging Hat“

Pražský Big Band Milana Svobody
Křest CD „Swinging Hat“

pátek 18/06/2021 od 21:00

Moderní big band sestavený z předních sólistů české jazzové scény. Věnuje se výhradně interpretaci vlastních originálních kompozic a disponuje tak zcela charakteristickým zvukem. Účinkoval na mnoha významných evropských festivalech, získal několik ocenění a nahrál 14 gramofonových alb. S orchestrem vystupovala řada známých osobností světové jazzové scény. Milan Svoboda jako dirigent stojí v jeho čele již 40 let. Během této doby orchestrem prošly celé generace skvělých českých jazzmanů.

V rámci koncertu bude pokřteno zbrusu nové CD „Swinging Hat“

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 600 Kč, v zadní časti 300 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.
 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Další možnost je podepsat u vstupu čestné prohlášení, že takové potvrzení má. Děkujeme za pochopení!

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.milansvoboda.com

jazzrock/ jazz fusion
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané