Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Rene Trossman & Little Big Band (USA/CZ):+ Vernisáž obrazů Lukose Heye

Rene Trossman & Little Big Band (USA/CZ)
+ Vernisáž obrazů Lukose Heye

pátek 28/05/2021 od 21:00

Kytarista a zpěvák z Chicaga! Americký muzikant, žijící již mnoho let v Praze, je jednou z nejvýraznějších osobností současné bluesové scény. Jeho kapela zahraje energické, syrové a autentické blues, tentokrát opět ve velké sestavě s dvěma dechovými nástroji.

Rene Trossman – g, voc; Tomáš Homuta – p; Adam Nohavica – b; Tomáš Vokurka – dr; Suzanne Higgins – ts; Roman Němec – trp.

Před začátkem koncertu proběhne od 20 hodin vernisáž obrazů australského malíře a hudebníka Lukose Heye, který se ve své tvorbě často inspiruje právě Jazz Dockem.   www.lukoshey.cz

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 370 Kč, v zadní časti 250 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 90 dnech. Děkujeme za pochopení!

Web kapely: www.renetrossman.com

chicago blues
On-line vstupenka
Další
koncerty