Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Richard Spaven Trio (UK)

MLADÍ LADÍ JAZZ 2018

čtvrtek 26/04/2018 od 20:00

JeN Hovorka Quartet

JeN Hovorka je uznávaný MC, beatboxer, klávesista a producent, který je aktivně propletený s mnoha projekty napříč česko-slovenskou hudební scénou. Jeho kvartet ti zahraje výhradně autorské kompozice, které v sobě atmosféricky snoubí hip hop & jazz. Připrav se na zemité groovy, které střídají avantgardnější přístupy s elektronikou, akustickými nástroji, rapem & beatboxem. Kvartet tvoří bubeník Oliver Lipenský (Prago Union), basák Ondra Hauser (Prago Union/Zorba že ja Buddha), virtuózní kytarista Tony Dlapa (Prago Union/VOIL) a samozřejmě JeN Hovorka.

Richard Spaven Trio

Producent a všestranný bubeník Richard Spaven se rozhodně nebojí vydávat se na dobrodružné hudební cesty. Na té poslední v roce 2017 se vzepřel všem žánrům a nadchnul posluchače svou nekompromisní sólovou deskou The Self. Původně jazzový bubeník na ní potvrzuje svou lásku ke klubové kultuře a chytré elektronice. Jazz v jeho podání se mísí se vším, od drum and bassu přes broken beat až po dubstep. Celistvost celé desce The Self dodává Richardův jedinečný a rafinovaný styl, který z něj činí vyhledávaného muzikanta po celém světě, rozmanitost pak zase řada zajímavých hostů. (To, aby „ta“ deska nebyla „já, já, jenom já.“). Richard Spaven spolupracoval a hrál s takovými jmény, jako jsou Flying Lotus, The Cinematic Orchestra, Gregory Porter, Jameszoo, Goldie nebo Thundercat. Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás má takovou biografii? Na tour se Richard dělí o pódium s kytaristou Stuartem McCallumem, který se nejvíc proslavil svou spoluprací s nu-jazzovými Cinematic Orchestra, a basákem Robinem Mullarkeym, jenž spolupracoval třeba s Natalie Williams, Roisin Murphy nebo Johnem Newmanem. Jak říká náš dramaturg Adam: „…jsou to prostě taky dobrý zvířata…“ Píseň 1759 Outro z épíčka 5ive se pak objevila v GTA V. Uši nastražte, ve čtvrtek 26. dubna v Jazz Docku! (Z alba The Self si určitě pusťte skladbu The Self feat. Jordan Rakei. Jedna z návštěvnic Mladí ladí jazz 2018 ke skladbě říká: „Teprv´ začátek roku, ale tohle je zcela jistě ta nejlepší věc, co se mi letos stala.“ To podle nás mluví samo za sebe!).

FB event: http://facebook.com/events/152124662245479/

Jednotné vstupné na sezení 450 Kč, na místě v den koncertu 500 Kč, vstupné na stání do 26 let v předprodeji  250 Kč, na místě 350 Kč, nad 26 let  v předprodeji 300 Kč, na místě 400 Kč.  

Vstupné na stání lze zakoupit i v síti GoOut https://goout.net/cs/listky/mladi-ladi-jazz-2018-richard-spaven-trio/ygac/

On-line vstupenka