Roaring Wild Cats:Jazz On The Roof

Roaring Wild Cats
Jazz On The Roof

sobota 13/07/2024 od 16:00

Přinášíme Vám sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí každou letní sobotu menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

„Divoká energie a sladká mazlivost řvoucích let dvacátých.“

Můžete se těšit na výbušně energický optimismus, kreativitu a improvizaci černošských kompozic v kontrastu se zasněnou a něžnou jemností reprezentovanou sladkou naivitou bílých zpěvaček. Kapela tak slibuje jedinečný poslechový a vizuální zážitek daný kombinací přesvědčivosti, autenticity a poučené dobové interpretace skladeb let dvacátých, za použití nástrojů a oděvů této éry. Název kapely odkazuje jak k samotným Roaring Twenties, tak konkrétně i ke skladbě Wild Cat Blues, kterou napsal slavný autor, pianista a zpěvák Clarence Williams. Kompozice, které složil nebo interpretoval, představují klíčovou složku repertoáru kapely Roaring Wild Cats. Kapela je složena ze zkušených a odborníky uznávaných hudebníků, oceněných na tradičních jazzových festivalech a soutěžích. Její členové však zůstávají skromní a poctivě pracují na svém neustálém vývoji, čímž si získávají srdce posluchačů po celé Evropě.

Iva Blažková – voc, p; Michael Chomiszak – trp; Michal Zpěvák – clar, sax; Tomáš Mika – banjo.

Vstupné pouze na sezení: v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční uvnitř klubu.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

traditional jazz
On-line vstupenka