Scary Pockets:JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Scary Pockets
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

pondělí 22/05/2023 od 21:00

Scary Pockets je původně internetový video projekt kytaristy Ryana Lermana a klávesisty Jacka Conteho. V roce 2017 začali natáčet skvělá živá videa s funkovými cover verzemi známých populárních písní a dodnes jich natočili přes 300. Jejich originální, vtipná a hudebně svěží videa zaujala fanoušky po celém světě a mají na svém kontě již 243 miliónů zhlédnutí na YouTube! Principem jejich videí bylo mimo jiné také zvaní hudebních hostů a řada jmen osobností, které již spolupracovali se Scary Pockets, je opravdu úctyhodná: David Ryan Harris, Larry Goldings, John Scofield, Joey Waronker, John Mayer, Darren King, Sean Hurley, James Gadson, Darren Criss, Antwaun Stanley, Judith Hill, Bruno Major, Reeve Carney, Derek Hough, Bill Wurtz, Joey Dosik, Lee Sklar, Joe Bonamassa, Theo Katzman, Rachael Price, Lizzy McAlpine a Joshua Radin. V roce 2023 se rozhodli vydat na turné po Evropě a navštívit také vůbec poprvé Jazz Dock!

Mario Jose – voc; Therese Curatolo – voc;  Nick Campbell – b; Swatkins - talkbox, keys; Rob Humphreys – dr; Ryan Lerman – g; Ariel Posen – g.

Support: David Ryan Harris

Jednotné vstupné pouze na stání: do 5. 2. 480 Kč, do 14. 5. 580 Kč, od 15. 5. a na místě v den koncertu 680 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

funk - soul
On-line vstupenka