Seba Kaapstad (ZAF/D):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Seba Kaapstad (ZAF/D)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

sobota 01/02/2020 od 22:00

Mezinárodní neo-soulová skupina Seba Kaapstad se představí poprvé v Jazz Docku! Jejich hudba je fúzí neo-soulu, R&B, jazzu a hip-hopu a spojuje v sobě také prvky africké lidové hudby a elektroniky.

Sami jako svou inspiraci uvádějí umělce, jako jsou Erykah Badu, Georgia Anne Muldrow nebo Jill Scott, ale jdou vlastní originální cestou. Kapela vznikla, když kontrabasista Sebastian Schuster přijel do kapského města v JAR a okamžitě se zamiloval do tamní hudby, kulturní komunity a živelného chaosu. Začal jamovat na místní jazzové scéně a brzy potkal své budoucí spoluhráče Zoe Modigu, Philipa Scheibela (Pheel) a Ndumiso Mananu. Společně si padli do oka a začali rozvíjet svou hudební chemii. Jejich debutové album Thina přejímá název z jazyka Zulů a je spojením moderní elektronické hudby, rapu, lidové africké hudby a krásných textů o přírodě, lidech a mystice. Zoe Modiga svým chraplavým hlasem naléhavě vypraví o utrpení, lásce, smíření, minulosti i budoucnosti. Zajímavé harmonie syntezátorů a rhodes piana dodávají jazzový nádech hip-hopově groovující rytmice. Nenechte si ujít hudebně velmi zajímavou a inteligentní taneční hudbu!

Zoe Modiga – voc

Ndumiso Manana – voc

Toni Farris – keys

Sebastian Schuster – bass

Philip Scheibel – electronics, perc

Linda-Philomène Tsoungui – drums

Vstupné: na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.kaapstad-music.com

neo-soul – R&B – hip-hop
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané