Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Shum Davar (BY/GEO/SK/CZ)

Shum Davar (BY/GEO/SK/CZ)

sobota 29/05/2021 od 21:00

Shum Davar je mezinárodní world music seskupení, které tvoří muzikanti z Běloruska, Gruzie, Slovenské a České republiky. Za osm let existence se kapela zapsala do povědomí tuzemských i zahraničních milovníků východního folklóru jedinečným pojetím fúze klezmeru, romské, balkánské, kavkazské a slovenské lidové hudby kořeněné prvky jazzu. Vedle věrného přístupu k tradiční hudbě evropských menšin a virtuozity muzikantů kapela upoutá zejména nasazením a strhující pozitivní energií, která činí z každého vystoupení neopakovatelný zážitek. V kovidovém roce 2020 kapela nahrála a vydala album Folklore Fusions, které zatím není pokřtěno...

Juraj Stieranka – housle; Aliaksandr Yasinski – bajan; Gugar Manukjan – akordeon; Marcel Kóňa – bicí; Daniel Kundrák – kytara; Pavel Bartoš – kontrabas.

 

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 370 Kč, v zadní časti 250 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 90 dnech. Děkujeme za pochopení!

Web kapely: www.shumdavar.cz

world music
On-line vstupenka