SILVESTR V JAZZ DOCKU

SILVESTR V JAZZ DOCKU

pondělí 31/12/2018 od 21:00

KLUB OTEVŘEN OD 19 HOD

Přijďte oslavit Silvestr a Nový rok do Jazz Docku! Bude zajištěna skvělá hudební zábava – jazz, soul, pop, funk, fusion a groove jazz až do rána. Silvestrovský speciální koncert bude obsahovat pro každého něco. O zábavu se postarají dvě skvělá hudební seskupení:

Jazz Dock House Band (fusion – neofunk)

Výjimečný silvestrovský jamband složený z předních hráčů české hudební scény zahraje mix známých fusion a neofunkových skladeb (John Scofield, Medeski, Martin & Wood, Miles Davis atd.), ale také některé coversongy ze světa popu a rocku (Depeche Mode, Michael Jackson, Radiohead, The Doors, Led Zeppelin…).

Jiří Šimek – g; Štěpán Janoušek – trb, voc; Jakub Zitko – keys; Jakub Vejnar – b; Adam Koller – dr.

Yo Soy Indigo (USA/GB/SWE/CZ/SK) (freak – folk – jazz)

Yo Soy Indigo je hudební skupina založená zpěvačkou, skladatelkou a kytaristkou Emily Thiel z Connecticutu v USA. Její podmanivá a osobní textová tvorba je pozdvižena brilantním vokálním výkonem a pozoruhodnou souhrou ostatních členů. Kapela se zrodila z jam session v jedné staré továrně v roce 2014, aby se vyvinula v to, co je dnes: mix zábavně podivných, mezinárodních hudebníků s planoucími sóly, oduševnělými melodiemi, hlubokým lyrickým výrazem a notnou dávkou humoru. Kapela razí svůj vlastní styl: „freak – folk – jazz“. Samotný název žánru jen zdaleka popisuje hudbu, kterou tato skupina vytváří. Je potřeba ji slyšet a zažít.

Emily Thiel (USA) – zpěv, kytara, skladba; Mark Newson (UK) – klávesy; Adam Pospíšil (CZ) – housle; William Valerián (CZ) – alt a soprán saxofon; Fredrik Janáček (SWE) – basová kytara; Dušan Černák (SK) – bicí.

Vstupné na sezení 1150 Kč, na stání 650 Kč.

Stání bude k disposici v zadní části klubu,

V ceně vstupenky na sezení je obsaženo:

- vstupné na kapely od 21 do 03 h

- tapasový talířek (sýry, uzeniny, olivy, pomazánky, obloha, máslo, pečivo)

- welcome drink nebo půlnoční sklenka sektu

V ceně vstupenky na stání je obsaženo:

- vstupné na kapely od 21 do 03 h

- welcome drink sklenka sektu

Rezervace míst možná pouze po zaplacení vstupného. Děkujeme za pochopení.

(pop – soul – neofunk)
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané