SILVESTR V JAZZ DOCKU

SILVESTR V JAZZ DOCKU

pátek 31/12/2021 od 20:00

SILVESTR V JAZZ DOCKU

Přijďte oslavit Silvestr a Nový rok do Jazz Docku! Bude zajištěna skvělá hudební zábava – jazz, soul, pop, funk, fusion a groove jazz až do rána. Silvestrovský speciální koncert bude obsahovat pro každého něco. O zábavu se postarají dvě skvělá hudební seskupení:

Justin Lavash​ Solo (blues – folk)

Justin Lavash, který žije posledních čtrnáct let v Praze, si vypracoval pověst vyhledávaného performera nejen v České republice. Jeho hudba se ubírá mezi styly blues, folk a jazz. Virtuózní hra na kytaru nechává užaslé publikum s otázkou, jak dokáže jeden muž na jeden nástroj vytvořit polyfonii tolika vrstev. Základem Lavashova stylu je sice klasická vybrnkávací technika (à la Davy Graham, Bert Jansch, John Martyn), ale v duchu expanze tradičních forem do své hudby vkládá i prvky psychedelie, funku či naopak lyrické anebo dramatické balady. Před příchodem do Prahy nasbíral své hráčské zkušenosti v Londýně, kde hrál v devadesátých letech jazz i kabaret, často coby sideman někdejších pěveckých hvězd. Jeho zpěv je syrově hluboký a uhrančivý, a vtáhne posluchače do skladeb, kde silné příběhy střídají poetické imprese. Díky vyspělé technice, která si nezadá s Justinovým talentem komponovat, jej vyhledávají ti nejrespektovanější čeští umělci – Lenka Dusilová, Michal Horáček, Sunflower Caravan, Monika Načeva, Radúza, DG 307 nebo Vladimír Merta.

Jazz Dock House Band ft. Sisa Fehérová & Štěpán Janoušek (soul – fusion – neofunk)

Výjimečný silvestrovský jamband složený z předních hráčů české hudební scény zahraje mix známých fusion a neofunkových skladeb (John Scofield, Medeski, Martin & Wood, Miles Davis atd.), ale také některé coversongy ze světa popu a rocku (Depeche Mode, Simon & Garfunkel, David Bowie,  Michael Jackson, Radiohead, The Doors, Led Zeppelin…).

Sisa Fehérová – voc; Štěpán Janoušek – trb, voc; Jiří Šimek – g; Jakub Zitko – keys; Miloš Klápště – b; Dano Šoltis – dr.

Vstupné na sezení 1150 Kč, na stání 550 Kč.

V ceně vstupenky je obsaženo:

NA SEZENÍ:

- vstupné na kapely od 20 do 03 h

- welcome drink

- tapasový talířek (sýry, uzeniny, olivy, pomazánky, obloha, máslo, pečivo)

NA STÁNÍ:

- vstupné na kapely od 20 do 03 h

- welcome drink

Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

(pop – soul – neofunk)
On-line vstupenka