SILVESTR V JAZZ DOCKU

SILVESTR V JAZZ DOCKU

úterý 31/12/2019 od 21:00

Přijďte oslavit Silvestr a Nový rok do Jazz Docku! Bude zajištěna skvělá hudební zábava – jazz, soul, pop, funk, fusion a groove jazz až do rána. Silvestrovský speciální koncert bude obsahovat pro každého něco. O zábavu se postarají dvě skvělá hudební seskupení:

Circus Ponorka (acoustic pop – soul – folk)

Jedinečný jednočlenný „orchestr“ Circus Ponorka je originální nu-folková one man show. Na pódium přijde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvilky se za pomoci elektronických „mašinek“ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely, ve které nechybí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor (voc; g; eff).

Jazz Dock House Band ft. Sisa Fehérová & Štěpán Janoušek (soul – fusion – neofunk)

Výjimečný silvestrovský jamband složený z předních hráčů české hudební scény zahraje mix známých fusion a neofunkových skladeb (John Scofield, Medeski, Martin & Wood, Miles Davis atd.), ale také některé coversongy ze světa popu a rocku (Depeche Mode, Michael Jackson, Radiohead, The Doors, Led Zeppelin…).

Sisa Fehérová – voc, Štěpán Janoušek – trb, voc; Jiří Šimek – g; Jakub Zitko – keys; Jakub Vejnar – b; Daniel Šoltis – dr.

Vstupné na sezení 1250 Kč, na stání 650 Kč.

V ceně vstupenky je obsaženo:

NA SEZENÍ:

- vstupné na kapely od 21 do 03 h

- welcome drink

- tapasový talířek (sýry, uzeniny, olivy, pomazánky, obloha, máslo, pečivo)

NA STÁNÍ:

- vstupné na kapely od 21 do 03 h

- welcome drink

Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

(pop – soul – neofunk)
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané