Voxid meets Skety

Voxid meets Skety

sobota 09/11/2019 od 20:00

Skety jsou šestičlenné vokální těleso, které působí na domácí i mezinárodní scéně od roku 2014, kdy jeho členové zvítězili v jazzové sekci na mezinárodním festivalu „vokal.total“ v Grazu. Mají na svém kontě debutové CD Skety, které bylo nominováno ve čtyřech kategoriích na žánrové ceny CARA (Contemporary A cappella Recording Awards). Sami se hlásí k odkazu jazzových a cappella souborů, ale tyto hranice rádi a často posouvají. Vytvářejí tak osobitý zvuk i styl. Kromě interpretací přejatých skladeb leží jejich těžiště též ve výrazné autorské tvorbě, zejména z dílny skladatele Petra Wajsara. Jejich hudba dává vzpomenout na legendární vokální tělesa Singers Unlimited či Manhattan Transfer, nebo na současnou kapelu Pentatonix, i když Skety jdou vlastní originální cestou.

Ve druhé části večera vystoupí špičkový a cappella kvintet z Německa – Voxid! Jejich přímočarý a zábavný pop nenechá nikoho v klidu. Za dobu své existence procestovali více než 10 zemí Evropy a Asie a získali mnohá mezinárodní ocenění. Jednotlivě se na podiu setkali i s hvězdami, jako jsou Bobby McFerrin, New York Voices nebo Nils Landgren. Jejich poslední album Shades Of Light zaznamenalo značný posluchačský úspěch a Vy to můžete nyní v Jazz Docku zažít naživo! Skety, coby hostitelé, vystoupí v úvodu večera se svým setem.

Voxid: Maike Lindemann – soprano; Diana Labrenz – alto; Joachim Rust – tenor; Gabriel Fuhrmann – tenor; Daniel Barke – bass, beatbox & producing; Jonin Fehlmann – sound design.

Koncert je součástí série Prague A Cappella Festival 2019.

Vstupné v předprodeji: na sezení 590 Kč, na stání 350 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 690 Kč, na stání 390 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.voxidmusic.com

a capella music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané