Sophia Lamoš Trio:Jazz On The Roof

Sophia Lamoš Trio
Jazz On The Roof

sobota 03/08/2024 od 16:00

Přinášíme Vám sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí každou letní sobotu menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

Sophia Lamoš je česká jazzová zpěvačka, která se narodila v Rakousku. V roce 2010 se odstěhovala do Prahy, kde se záhy zapojila do české hudební scény. Jeden z prvních úspěchů bylo sólové vystoupení s Prague Film Orchestra v pražském Rudolfinu v roce 2012. Záhy se svou sestrou založily swingovou kapelu Hot Sisters. S touto kapelou vydaly CD Swing je můj king, zpívaly a hrály ve filmu Lída Baarová a nyní spolupracují s Petrem Kroutilem a jeho Original Vintage Orchestra, s kapelou Mr. Elastik nebo s Pažskou Dixielandovou Společností, kde Sophia hraje střídavě na bicí nebo na valchu. Do své profesní minulosti může také zařadit spolupráci se zahraničními zpěváky jako jsou Lorenzo Thompson (Chicago) nebo Chuck Wansely (Los Angeles).

Sophia Lamoš – voc; Martin Jůzl – trp; Antonín Šturma – g.

Vstupné pouze na sezení 250 Kč, na místě 300 Kč. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční uvnitř klubu.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.sophialamos.com

swing – jazz
On-line vstupenka
>
Balíček koncertů
Rosario Smowing

03.08.2024 21:00

Sophia Lamoš Trio:Jazz On The Roof

03.08.2024 16:00