Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

The Cinelli Brothers (UK)

The Cinelli Brothers (UK)

sobota 01/06/2024 od 22:00

The Cinelli Brothers představují novou generaci hudebníků, vášnivě sdílejících lásku k blues, soulu, R&B a autentickému hraní, díky němuž se blues stalo základním kamenem světové hudební historie.

Projekt zrozený ze společné vášně pro americké elektrické blues z Chicaga a Texasu 60. a 70. let. Bratři Cinelliové, Marco (kytarista a zpěvák) a Alessandro (bubeník), se rozhodli vytvořit energickou kapelu představující originální repertoár ve stylu legendárních labelů Chess Records a Motown. Bluesový svazek bratrů brzy posílil baskytarista Enzo Strano a Tom Julian-Jones na harmoniku a kytaru, a tak vznikli The Cinelli Brothers. Jejich debutové album Babe Please Set Your Alarm vyšlo v roce 2018. Album vystoupalo postupně na druhou pozici v žebříčku IBBA (Independent Blues Broadcasters 'Association). Kapela byla představena rozsáhlými profily v Blues in Britain, Blues Matters, Classic Rock a dalších časopisech.  Deska obsahuje devět originálních skladeb a tři covery: Chain of Fools (Aretha Franklin), Back Door Man, který zůstává věrný stylu Willieho Dixona a Princeův Kiss. V letech 2020 a 2021 byla kapela opakovaně nominována v rámci UK Blues Awards jako Blues Band of the Year (britský bluesový soubor roku). Kdo má rád syrové kytarové rify, emotivní bluesové vyjádření a skvěle dusající rytmiku, ten by měl navštívit koncert britské bluesové kapely The Cinelli Brothers.

Marco Cinelli – voc, g, keys; Tom Julian-Jones – g, harm, voc; Enzo Strano – b, voc;  Alessandro Cinelli – dr, voc.

Vstupné:na sezení 550 Kč a na stání 280 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. 

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

blues - soul
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu

>
Balíček koncertů
Anna Kolingerová Quartet:Jazz On The Roof

01.06.2024 15:00

The Cinelli Brothers (UK)

01.06.2024 22:00

>
Balíček koncertů
Diva Baara

01.06.2024 19:00

The Cinelli Brothers (UK)

01.06.2024 22:00