Theo Croker BLK2LIFE || A FUTURE PAST (USA):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Theo Croker BLK2LIFE || A FUTURE PAST (USA)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

pondělí 25/10/2021 od 21:00

KLUB OTEVŘEN V 19.30

Theo Croker je vypravěč, který promlouvá svojí trubkou a jeho kreativa nezná hranice. Trumpetista, skladatel, producent a výtvarník, nominovaný na cenu Grammy, projektuje svůj umělecký hlas prostřednictvím hudby.

Po sedmiletém pobytu v Šanghaji se Theo Croker vrátil do USA s originálním zvukem alba Afro Physicist. Jeho kariéra se okamžitě rozběhla, spolupracoval s jazzovou divou Dee Dee Bridgewater a po úspěchu alba Escape Velocity v roce 2016 vystoupal do jazzové stratosféry s novinkou Star People Nation v roce 2019. Nahrávka získala nominaci na cenu Grammy v kategorii „Nejlepší současné instrumentální album“.

Hudba Thea Crokera v sobě mísí jazz, hiphop, africkou lidovou hudbu a mnoho dalších ingrediencí. Je originální, svěží a plná překvapujících momentů. Crokerovo nenápadné hraní na trubku drží celou kapelu v neustálém napětí a tepající rytmika pohání originální skladby stále kupředu. V roce 2020 se během pandemie ukryl doma a napsal své šesté dlouhohrající album BLK2LIFE || A FUTURE PAST, které vychází na podzim 2021 u SPN Records prostřednictvím Sony Music Masterworks.

Theo Croker – trp, Mike King – keys, Eric Wheeler – b, Michael Ode – dr, Art & Sound Design –  D’Leau (Brook Davis)

Vstupné: v předprodeji na sezení 550 Kč, na stání 280 Kč, na místě v den koncertu na sezení 650 Kč, na stání 330 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: theocroker.com

postmodern jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané