Tonya Graves (USA/CZ) ft. Ondřej Ruml

Tonya Graves (USA/CZ) ft. Ondřej Ruml

sobota 05/03/2022 od 21:00

VYPRODÁNO!

Tonya Graves, nezaměnitelný hlas české hudební scény, se znovu představí v pražském Jazz Docku. Na svém kontě má, kromě řady ocenění a úspěchů s kapelou Monkey Business, i dvě zdařilá sólová alba. A právě z těchto dvou desek mixuje repertoár svých koncertů. Zejména její druhé CD Back to Blues, které vyšlo u Supraphonu, mělo velký úspěch. Tímto albem se zpěvačka vrací k hudebním kořenům, které utvářely základy moderní populární hudby. Osobitým způsobem nazpívala 10 písní, které pro ni byly v životě důležité a na něž má své specifické vzpomínky. Ty jí pomohly vtisknout jednotlivým melodiím vlastní tvář. Back to Blues vzniklo v produkci Lukáše Martínka a kromě doprovodné kapely Tonyi se na něm podílelo hned několik atraktivních hostů, včetně varhaníka a pianisty Ondřeje Pivce či jednoho z nejlepších domácích instrumentalistů Josefa Štěpánka. Tonya Graves se v poslední době stále častěji objevuje i v roli moderátorky. 

....jako host vystoupí zpěvák Ondřej Ruml.

Tonya Graves – voc

Ondřej Sluka – dr

Josef Flores – g

Martin Landa – b

Jan Pudlák – keys

Vstupné v předprodeji na sezení 670 Kč, na stání 380 Kč, na místě v den koncertu na sezení 770 Kč, na stání 430 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.facebook.com

blues - soul
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty