Top Dream Company – Křest alba

Top Dream Company – Křest alba

středa 01/06/2022 od 21:00

Jedna z nejlepších pražských funkových kapel Top Dream Company pokřtí v Jazz Docku zbrusu nové album „Rádiové hity vol.1. aneb Neříkej TOP, dokud Ti nepřeskočí!” Kapela opět uchvátí fanoušky přívalem energie, groovu a skvěle sehranou dechovou sekcí. Koncert bude posílen o překvapivé hudební hosty a po jeho skončení bude následovat afterparty s touto funkovou armádou přímo u baru.

TDC: Konečně se po více než roční práci nebojíme před vás předstoupit a naservírovat vám naše nové album. Datum křtu je více než symbolické, protože naše dítko polijeme na Mezinárodní den dětí. Vstupenky budou pouze na stání, protože kdo na nás sedí, neví, co je láska!

Psal se rok 2004, když se dala dohromady parta výborných mladých hudebníků kolem Petra Harmáčka - Top Dream Company. Od té doby si vydobyli pevnou pozici na české funkové scéně a pravidelně přivádí do varu každého, kdo miluje hudbu. To, že se kapela na jednom podiu vystřídala se světovými jmény jako Kool & the Gang, Freak Power, Victor Wooten nebo Corym Henrym pak bylo jen dalším logickým vývojem. Ať už se jedná o energickou párty v klubu nebo večerní dávku energie pod širým nebem, těchto jedenáct muzikantů v čele se zpěvákem Jakubem Vaňasem vás nenechá v klidu.

Vstupné: pouze na stání, v předprodeji 350 Kč, na místě 450 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.topdream.org

soul - funk
On-line vstupenka