Trio Grande 2.0

Trio Grande 2.0

středa 27/03/2024 od 20:00

Trio Grande 2.0 je skutečně exkluzivní mezinárodní trio, které tvoří britský saxofonista Will Vinson, izraelský kytarista Gilad Hekselman a americký bubeník/basista Nate Wood. Ve své první inkarnaci s bubeníkem Antoniem Sánchezem skupina vydala eponymní debut, který se setkal s lavinou uznání kritiky. Nová verze tria s Natem Woodem absolvovala již dvě velká turné a natočila také nové album. Kapela má velmi široký zvuk, který působí větším dojmem než je trio. Mohlo by se zdát, že v něm není žádný baskytarista, ale ve skutečnosti jsou tu hned tři: Nate Wood dokáže hrát na bicí i baskytaru současně, a to na neuvěřitelné úrovni. Saxofonista Will Vinson zdvojuje klávesy a kytarista Gilad Hekselman je proslulý svou schopností splétat kontrapunktické linky v celém rozsahu svého nástroje.

"Krása tohoto alba s originály spočívá v tom, že je to mnohem víc než jen hvězdná session; je to výjimečné spojení. Každý z hráčů přináší na desku svou osobitou vizi a společný součet je něco svěžího a vzrušujícího." Downbeat

Gilad Hekselman – g; Will Vinson – sax, keys; Nate Wood – dr,b.

Vstupné: v předprodeji na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč a na místě v den koncertu na sezení 900 Kč, na stání 450 Kč. VIP vstupné: 1200 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

fusion – electro – grooves
On-line vstupenka