Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Trio Henya

Trio Henya

úterý 22/03/2022 od 20:00

Trio Henya je studentský projekt, který vychází z dlouholeté hráčské spolupráce pianisty Miloše Kunce a bubeníka Petra Balhara. Zvuk Tria vychází nejen z moderního a klasického jazzu, ale také z hudby blízkovýchodních či zejména balkánských tradic. Tak je například mezi prvními nahrávkami Tria originální aranž bosenské sevdalinky (lidové písně) U Stambolu Na Bosforu, a v koncertním repertoáru se objevuje instrumentální verze písně Pitaju me, pitaju od hvězdy jugoslávského 80’s popu, Olivera Mandiće. Ostatní hudba Tria pramení ze skladeb pianisty a bandleadera Miloše Kunce. Finalisty letošní soutěže Jazzfruit pořádané Českým rozhlasem Jazz bylo možné slyšet třeba i na festivalu Young Crocus Jazz Contest pořádaném v Jelenie Góře nebo festivalu Jazz pod Kozákovem v Semilech.

Miloš Kunc Radun – piano

Klára Pudláková – kontrabas

Petr Balhar – bicí

Vstupné na sezení 280 Kč, na stání 180 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.facebook.com

contemporary jazz
On-line vstupenka