Veronika Vítová – Průhledný svět – Křest CD

Veronika Vítová – Průhledný svět – Křest CD

pondělí 07/06/2021 od 21:00

Jedna z nejlepších tuzemských zpěvaček pokřtí v Jazz Docku své debutové album Průhledný svět! Jako kmotři se představí Ondřej Ruml a Markéta Foukalová a jako speciální hosté Unique Quartet, Richard Šanda a Suzanne Higgins.

Veronika Vítová se narodila v Praze, je absolventkou VOŠ při Konzervatoři J. Ježka a vede několik projektů. Jedním z nich je jazzový band, který v minulosti zpracoval hudbu Billa Evanse (Tribute to Bill Evans). V roce 2011 založila vokální sextet Skety, který úspěšně vystupuje v klubech a na festivalech po celé ČR a Evropě, má za sebou turné na Tchaj-wanu (zde obdrželi druhé místo v mezinárodní a cappella soutěži) a v Austrálii. V roce 2014 tento sextet zvítězil na českém Jirkovském Písňovaru, v roce 2014 na prestižní mezinárodní soutěži Vokal Total v Grazu a v roce 2017 si odnesl dvě druhá místa z mezinárodních a cappella soutěží v dánském Aarhusu a finském Tampere. Veronika se také věnuje klasické hudbě a spolupracuje jako sólistka s Orchestrem Berg a nově s triem Musica Panica, které interpretuje hudbu renesance.

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 300 Kč, v zadní časti 200 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Děkujeme za pochopení!

 KONCERT PROBÍHÁ ZA PŘISPĚNÍ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Web kapely: www.veronikavitova.cz

modern vocal jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané