Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Vikollejen:JAZZ ON5 - ONLINE

Vikollejen
JAZZ ON5 - ONLINE

sobota 21/11/2020 od 20:00

ZÁZNAM PŘENOSU MŮŽETE SLEDOVAT ZDE:

Okolnosti nám bohužel nedovolují vychutnat si hudbu naživo v našem klubu, a proto jsme se rozhodli zprostředkovat Vám šest koncertů špičkových kapel alespoň prostřednictvím live streamů. Ve dnech 20. – 25. 11. můžete sledovat online a ve vysoké kvalitě přímo z Jazz Docku pokračování našeho tradičního podzimního festivalu JAZZ ON5, tentokrát s podtitulkem ONLINE.

Skupina Vikollejen je původně internetový projekt, který vznikl kolem bubeníka Adama Kollera, baskytaristy Jana Urbance a perkusionisty Híti Valašky, vystoupí živě teprve po čtvrté. Progresivní funková kapela nadupaná groovem odshora až dolů je oblíbená zejména u služebnictva královny Alžběty ll.

Adam Koller – dr

Jan Aleš – keys

Tomáš Fuchs – g

Jan Urbanec – b

Vít Halška – perc

Přenosy budou zdarma ke zhlédnutí na našem webu, Facebooku a YouTube kanálu. Pokud byste ale  chtěli podpořit hudebníky, technické pracovníky i klub, můžete tak učinit zakoupením vstupenek. Chcete být kapele na dosah a zároveň si virtuálně vychutnat nějaký ten drink u stolečku? Není problém, je zde pro Vás kategorie na sezení. Pokud se rádi družíte se skupinkou kamarádů na baru, máme pro Vás vstupenky na stání. Ať tak či tak, věříme, že si večery užijete!

Virtuální vstupné na sezení 300 kč, na stání 150 Kč.

Web kapely: www.facebook.com

progressive funk
On-line vstupenka