Vladivojna La Chia – Křest nového alba

Vladivojna La Chia – Křest nového alba

sobota 09/10/2021 od 19:00

Zpěvačka, textařka a skladatelka Vladivojna La Chia se vrací 9. října 2021 po třech letech do pražského Jazz Docku, kde pokřtí své nejnovější album Tam v hluboké tmě tepe a září.

Pro tuto příležitost postavila novou kapelu s názvem Tepe a září složenou z rozmanitých a výrazných hudebníků jakými jsou: Karolína Šustová (klávesy), Tereza Čepková (basa), Jan Horváth (elektronické bicí) a Terezie Vodička Kovalová (cello). Koncert bude složen ze dvou částí. V té první Vladivojna odehraje komorní set v doprovodu své dlouholeté spolupracovnice cellistky Terezie Kovalové. Tato část bude zaměřená na písně, které zpěvačka složila v posledních šesti letech. V části druhé se připojí kapela Tepe a září, s níž Vladivojna odprezentuje repertoár z nového alba.

Nezvykle klidné a intimní šestistopé album Tam v hluboké tmě tepe a září doprovozené autorskými erotickými grafikami a kresbami vydává Vladivojna 23. září opět pod svou značkou, a to digitálně a v limitované edici 200 ks vinylů za finanční podpory Galerie hlavního města Prahy (Umění pro město). Deska, plná kontrastů a (dvoj)smyslných významů, je intimní, a přesto veskrze otevřenou výpovědí všestranné umělkyně, původně vystudované výtvarnice. Texty na vinylu reflektují vnitřní i vnější svět odvážné autorky, která se nebojí vyjít s barvou ven. Vladivojna nejnovější soubor elektroakustických písní v rytmu dráždivého groovu složila a nahrála během podzimu 2020 až jara 2021.

Vstupné: na sezení 300 Kč, na stání 200 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.vladivojna.com

alternative music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané