Vltava

Vltava

úterý 01/10/2024 od 20:00

V rámci říjnových koncertů v Jazz Docku Vltava zahraje písně z aktuálního alba „Spass muss immer sein!“, za které získala kapela nominaci na cenu Anděl v kategorii Skupina roku a samozřejmě nebudou chybět ani skladby kapelové historie. Každý ze tří chystaných večerů bude originální!  Vltava je jednou z nejosobitějších českých hudebních skupin a současně oblíbenou stálicí klubových i festivalových pódií. Pestré skladby plné obrazů a nakažlivé hudební energie spolehlivě zasahují posluchače všech generací. Album „Marx, Engels, Beatles“ získalo nominaci na tehdejší hudební cenu Česká Grammy či se umístilo na druhém místě v anketě časopisu Rock & Pop kategorie Nejlepší deska desetiletí. Tvorba Vltavy je také spjatá s filmy režiséra Jana Hřebejka „Pupendo“ a „Nestyda“.

"Přeji si, aby naše písničková zpráva vždy obsahovala radost, aby byla pozitivní a pro zájemce také hluboká. Všechny naše písně mají svůj odraz v životě, v zážitcích a pocitech, které jsou mnoha lidem společné. Na koncertech to zjišťujeme stále znovu." (Robert Nebřenský)

Robert Nebřenský – voc, g; František Svačina – keys, acc; Tomáš Uhlík – b; Ondřej Klímek – sax; Ondřej Pomajsl – dr.

Vstupné v předprodeji na sezení 770 Kč, na stání 400 Kč, na místě v den koncertu na sezení 870 Kč, na stání 450 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

alternative rock
On-line vstupenka
Další
koncerty