Voilà! slaví 7. narozeniny

voila.png

 

Voilá! je synonymem pro kvalitní multižánrový hudební zážitek. Swing, twist a chanson s občasnou příměsí hip-hopu nebo reggae… Je těžké tuto kapelu zařadit do nějaké škatulky. Perfektně sehraná pětice hudebníků dokáže během jedné skladby plynule přecháze z jednoho stylu do druhého a skvěle zvládnutý zpěv Zdenky Trvalcové dodává skladbám nezapomenutelnou atmosféru.

Ještě před vydáním debutového alba získali Voila! cenu Český tučnák, udílenou mladým nadějným umělcům. Debutovým albem Décollage (2014) pak naděje do nich vkládané potvrdili. Úspěch u širšího publika zaznamenala především skladba Flip flops, která se probojovala na přední místa hitparády Radia 1 i slovenského Rádia FM. Kapela momentálně nahrává své nové album, které vyjde letos na podzim.

https://www.facebook.com/events/1369554799753592/

Zdenka Trvalcová - zpěv, MIchal Mihok - akordeon a klávesy, Miloš Klápště - kontrabas, Antonín Dlapa - kytara, Jan Chalupa – bicí.

 

Vstupné pouze na stání 220 Kč.

Na tento koncert se nevztahují klubové slevy s výjimkou slevy pro studenty (junior), kteří se prokáží kartou Isic za 180 Kč. Děkujeme za pochopení.