V sobotu zahraje na střeše Jazz Docku skvělá Marta Kloučková se svým triem. Večer pak bude v klubu cirkus. Circus Ponorka :)

Zuzana Dumková Band

Zuzana Dumková Band

pondělí 30/09/2019 od 19:00

DNES OTEVŘENO OD 17:30

 

Jazzová písničkářka, zpěvačka a kytaristka Zuzana Dumková se po odmlce vrátila nedávno na scénu s novým albem Kompas, které vyšlo u vydavatelství Amplión Records. Ke spolupráci si přizvala své léty ověřené spoluhráče Marcela Bártu a Miloše Dvořáčka, ale také několik nových tváří – jazzové trio bratrů Andrése, Nicholase a Martina Ibarburu z Uruquaye, skladatele a hráče na klávesové nástroje Michala Nejtka nebo kontrabasistu Tomáše Lišku. Tato sestava excelentních hráčů vytvořila Zuzaně dokonale inspirativní prostředí pro její zpěv, originální harmonické cítění a osobitou kytarovou techniku. Dumkové hudba je celoživotně inspirována velkými jmény afro-amerického a brazilského jazzu, britského popu a pestré scény world music. Od Waynea Shortera, Joni Mitchell a Miltona Nascimenta až po Milese Davise a Esperanzu Spalding.

Marcel Bárta – sax; Michal Nejtek – keys, p; Josef Štěpánek – pedal steel, g; Andrés Ibarburu – b; Daniel Šoltis – dr; Zuzana Dumková – voc, g.

Vstupné na sezení 250 Kč, na stání 150 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Web kapely: www.zuzanadumkova.cz

folk - jazz - alternative music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané