–123min.:BASS DAYS

–123min.
BASS DAYS

středa 11/03/2020 od 21:00

KONCERT ZRUŠEN.

NOVÝ TERMÍN 28. 7. VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE

V rámci festivalu BASS DAYS neuvidíme pouze jazzové kontrabasisty, ale vystoupí také jeden z nejlepších tuzemských funkových a rockových baskytaristů Fredrik Janáček se svou domovskou kapelou –123min.​

Síla kapely spočívá především v živých energických koncertech, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, funky či world music. A protože, jak sami říkají, nejsou porostlí mechem, jsou otevřeni i vlivům současné hudby. Na minutovský pelmel se nejen dobře tančí, ale jelikož jde o výjimečné muzikanty, dobře se na ně také dívá. Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů; zpěvák, kytarista a autor písní Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis. –123min. předtím působili v letech 1996 - 2009, vydali pět alb a obdrželi cenu Anděl za Objev roku v roce 1999. Hráli na předních českých festivalech, vyprodávali kluby u nás i na Slovensku. Jako jedna z mála tuzemských kapel slavili úspěchy také v zahraničí, kde odehráli kolem dvou set koncertů v klubech a na festivalech (Holandsko, Polsko, Francie, USA nebo Anglie).

Zdeněk Bína – voc, g; Fredrik Janáček – b; Dano Šoltis – dr.

Vstupné v předprodeji: na sezení 490 Kč, na stání 290 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 590 Kč, na stání 340 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 FESTIVAL PROBÍHÁ ZA PŘISPĚNÍ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Web kapely: minus123minut.cz

soul - rock - jazz
On-line vstupenka
Další
koncerty